Prisijungimo vardas
Slaptažodis
Pamiršote slaptažodį?

Tapk nariu

 

Informaciniai rėmėjai

 


istorija2 istorija1

 

Baltijos osteointegracijos akademija (BOA) yra Lietuvos stomatologų pažangos draugijos (LSPD), įkurtos steigiamajame suvažiavime, kuris įvyko 1994 metais gruodžio 15 dieną, veiklos tęsėja. Draugija vykdė stomatologų, o vėliau odontologų neformalų švietimą, ėjo koja kojon su pažanga odontologijoje. Didžiausias dėmesys renginių metu buvo nuolat skiriamas dantų implantacijos tematikai. Įžengėme į XXI amžių, atsirado eilė naujų pažangių technologijų ir medžiagų, kurios iškėlė osteointegracijos procesų supratimą ir taikymą į priešakines odontologijos pozicijas. Ši odontologijos sritis vystosi labai sparčiai ir yra pakankamai nauja bei sudėtinga. Dėl to, 2008 metų balandžio 19 dieną LSPD buvo transformuota į pažangos siekiančią organizaciją - BOA, kurios uždaviniai yra:


- Organizuoti neformalaus švietimo kursus pagal kelių kompetencijos laipsnių programą, perteiksiančią BOA nariams naujausias medicinos mokslo žinias, susijusias su dantų implantacija ir osteointegracija.

- Organizuoti egzaminus, kurie įvertins odontologų bei veido ir žandikaulių chirurgų kompetencijos laipsnį.

- Dalyvauti publikuojant mokslinį leidinį, kuriame bus spausdinami BOA narių ir pasaulio mokslininkų naujausi pasiekimai.

- Rengti informacinius biuletenius BOA nariams.

- Kartą metuose surengti BOA kongresą.

- Visokeriopai plėsti BOA bendradarbiavimą su kitų šalių dantų implantologais ir industrijos specialistais.

- Remti pažangiausius dantų implantologijos ir osteointegracijos mokslinio tyrimo projektus.

- Remti jaunuosius odontologus, atliekancius mokslinius tyrimus.

- Paruošti ir perteikti informacinę medžiagą pacientams apie dantų implantaciją ir osteointegraciją bei apie BOA narių kompetenciją.


© 2008 Baltic Osseointegration Academy | El. paštas: info@boaoffice.lt | Facebook