Prisijungimo vardas
Slaptažodis
Pamiršote slaptažodį?

Tapk nariu

 

Informaciniai rėmėjai

 


Akademijos nariams gali būti suteikiami šie kredencialai:

1. asocijuoti nariai;

2. tikrieji nariai;

3. nariai specialistai;

4. nariai ekspertai;

5. garbės nariai.

 

 

Nario specialisto privalumai
Nariai specialistai jau yra išklausę bazinį tęstinį kursą bei specialią ruošimo programą, o tai reiškia, kad jie jau kompetentingi atlikti ne tik įprastines, bet ir sudėtingas burnos reabilitacijos dantų implantais procedūras. Narys specialistas turi balsavimo teisę visuotiniuose narių susirinkimuose, gali kelti savo kandidatūrą ir būti išrinkti į akademijos valdymo ir kontrolės organų narius. Gauna slaptažodį ir gali prieiti tik prie tikriesiems nariams skirtos mokslinės ir kitos informacijos. Jiems yra taikoma nuolaida renginių metu. Jų pavardė bus ne tik prieinama pacientams, bet ir informacija apie juos bus patalpinta į BOA svetainę su papildoma nuoroda į darbovietės adresą ir kontaktus.

 

Nario eksperto privalumai
Nariai ekspertai yra labai aukštos kvalifikacijos specialistai, nusipelnę akademijai mokslo ar mokymo srityje. Jie atstovauja akademiją Lietuvoje ir užsienyje, dalyvauja sprendžiant sudėtingiausius klinikinius burnos reabilitacijos implantais klausimus, konsultuoja kolegas.
Narys ekspertas turi balsavimo teisę visuotiniuose narių susirinkimuose, gali kelti savo kandidatūrą ir būti išrinkti į akademijos valdymo ir kontrolės organų narius. Gauna slaptažodį ir gali prieiti tik prie tikriesiems nariams skirtos mokslinės ir kitos informacijos. Jiems yra taikoma nuolaida renginių metu.© 2008 Baltic Osseointegration Academy | El. paštas: info@boaoffice.lt | Facebook