Prisijungimo vardas
Slaptažodis
Pamiršote slaptažodį?

Tapk nariu

  



Penktadienis, rugsėjo 7 d, konferencijų salė Alfa

9.00 – 9.15

Kongreso atidarymas

Sesija 1
Pirmininkas: Gintaras Juodžbalys

9.15 – 10.45
Kviestinis lekt.

Momentinė dantų implantacija: šiuolaikinis supratimas ir metodai
Hom-Lay Wang (JAV)

10.45 – 11.15
Kviestinis lekt.

Periimplanto ligos: etiologija, diagnostika ir gydymas
Tolga Fikret Tözüm (Turkija)

11.15 – 11.35

Kavos pertrauka

Sesija 2
Pirmininkas: Gintautas Gumbelevičius

11.35 – 12.35
Kviestinis lekt.

Estetika naudojant implantus viršutiniame žandikaulyje
Ricardo Faria de Almeida (Portugalija)

12.35 – 13.20
Kviestinis lekt.

Funkcijos ir estetikos suderinimas, protezuojant fiksuotais ant implantų pilnais protezais
Nikitas Sykaras (Graikija)

13.20 – 14.20

Pietūs
BOA narių suvažiavimas

Sesija 3
Pirmininkas: Rolandas Pletkus

14.20 – 14.50
Kviestinis lekt.

Protezai ant dantų implantų ir estetika: ar tai suderinama?
Peteris Apse (Latvija)

14.50 – 15.10
Pagr. ses. lekt.

Kraštinis kaulo patirpimas aplink dantų implantus po dantenų pastorinimo alogenine membrana
Algirdas Puišys (Lietuva)

15.10 – 15.30
Pagr. ses. lekt.

Okliuzinės perkrovos įtaka periodontui
Adomas Auškalnis (Lietuva)

15.30 – 15.55
Kviestinis lekt.

Sinuso dugno pakėlimas per alveolinės ataugos keterą, esant didelio laipsnio kaulo atrofijai
Carlo Maria Soardi (Italija)

15.55 – 16.15
Kviestinis lekt.
Minkštųjų audinių ir kaulo modifikacijos, pozicionuojant implantus priekiniuose žandikaulio segmentuose
Marco Cicciu (Italija)

16.15 – 16.35

Kavos pertrauka

Sesija  4
Pirmininkas: Algirdas Puišys

16.35 – 16.55
Kviestinis lekt.

Apatito, skirto kaulo inžinerijai, nanostruktūros kūrimas
Maria Elisabete Jorge Vieira Costa (Portugalija)

16.55 – 17.15
Kviestinis lekt.

Dantų kamieninės ląstelės veido ir žandikaulių srities audinių inžinerijoje: šių dienų metodai ir perspektyvos
Pedro de Sousa Gomes (Portugalija)

17.15 – 17.40
Kviestinis lekt.

Dantų implantavimas: kada yra tinkamas laikas?
Khalid Al-Hezaimi (Kanada)

 17.40 – 18.00
Pagr. ses. lekt.
Periimplanto ligos: paplitimas ir rizikos veiksniai
Aušra Ramanauskaitė (Lietuva)

18.00

Diskusija, pirmos kongreso dienos pabaiga

20.00

Šventinis banketas, konferencijų salė Alfa
Aprangos kodas: puošnus kasdieninis


Šeštadienis, rugsėjo 8 d, konferencijų salė Alfa

Sesija  5
Pirmininkas: Gintaras Janužis

Jaunųjų mokslininkų apdovanojimų konkursas

8.30 – 8.45
Jaun. mokslininkai

Apatinio žandikaulio alveolinės ataugos antkaulio histologinės struktūros ypatumai
Mindaugas Pranskūnas (Lietuva)

8.45 – 9.00
Jaun. mokslininkai

Aloplastinio celiuliozės-hidroksliapatito kaulo karkaso biologinių savybių analizė
Julius Maminskas, Artūras Stumbras (Lietuva)

9.00 – 9.15
Jaun. mokslininkai

Dantenų išvešėjimo priklausomybė nuo kardiologiniam gydymui vartojamų vaistų
Indrė Šeštokaitė, Julija Žalytė (Lietuva)

9.15 – 9.30
Jaun. mokslininkai
Kompozicinės konstrukcijos ant implantų: detalių išdėstymas ir biomechanika
Julius Maminskas (Lietuva)
9.30 – 10.00
Kviestinis lekt.
Mikrobiologija, „Tikrojo laiko“ polimerazinės grandininės reakcijos diagnostinis metodas (TL-PGR), antiinfekcinis periimplantito gydymas
Guenther Engel (Vokietija)

10.00 – 10.25 
Kviestinis lekt. 

Periimplantitas – problema ar akių dūmimas?
Stefan Van de Weghe (Belgija, Švedija)

10.25 – 10.45
Pagr. ses. lekt.

Periodontologinių pacientų implantų protezavimas
Tomas Linkevičius (Lietuva)

10.45 – 11.10
Kviestinis lekt.

Optimizuotas atrofuoto viršutinio žandikaulio gydymo protokolas
David Morales Schwarz (Ispanija)

11.10 – 11.30

Kavos pertrauka

Sesija 6
Pirmininkas: Ričardas Kubilius

11.30 – 12.00
Kviestinis lekt.

Neleisk, kad odontologo praktika tave nužudytų
Gintaras Juodžbalys (Lietuva)

12.00 – 12.20
Pagr. ses. lekt.

Trumpi implantai ar kaulo augmentacija?
Soheil Bechara (Lietuva)

12.20 – 12.40
Pagr. ses. lekt.

Skaitmeniniai atspaudai nuo implantų
Vygandas Rutkūnas (Lietuva)

12.40 – 13.00
Pagr. ses. lekt.

Implantas prieš implantą
Dainius Karpavičius (Lietuva)

13.00 – 14.00

Pietūs

Sesija 7
Pirmininkas: Rolandas Viliamas

14.00 – 14.20
Pagr. ses. lekt.

Kaulinių defektų rekonstrukcija ksenogeniu ir autogeniniu kaulu
Dainius Razukevičius (Lietuva)

14.20 – 14.40
Pagr. ses. lekt.

Koks yra tyrimais pagrįstas gydymo planavimas?
Gvidas Jankauskas (Lietuva)

14.40 – 15.00
Pagr. ses. lekt.

Faktoriai, įtakojantys cemento pertekliaus išvalymą vainikėliuose ant dantų implantų. Klinikinis prospektyvinis tyrimas
Eglė Vindašiūtė (Lietuva)

15.00 – 15.20

Kavos pertrauka

Sesija 8
Pirmininkas: Dalius Sakavičius

15.20 – 15.40
Pagr. ses. lekt.

Apatinio žandikaulio kanalo vertinimas - skaitmeninių ortopantomogramų analizė
Marius Kubilius (Lietuva)

15.40 – 16.00
Pagr. ses. lekt.

Pacientų apklausa apie intraveninę sedaciją dantų implantacijos metu
Rimvydas Giedraitis (Lietuva)

16.00 – 16.20
Pagr. ses. lekt.

Trombocitų koncentratai – savybės ir klinikinis panaudojimas
Povilas Daugėla (Lietuva)

 16.20 – 16.40
Pagr. ses. lekt.
Persodintų autogeninių kaulo blokų stabilumas: trimatė KKT studija
Simonas Grybauskas (Lietuva)
 16.20 – 17.00
Pagr. ses. lekt.
Šaknies kanalų sistemos gydymas ar implantacija - pasirinkimą įtakojantys faktoriai, prognozė
Tadas Venskutonis (Lietuva)

17.00

Diskusijos, kongreso pabaiga



© 2008 Baltic Osseointegration Academy | El. paštas: info@boaoffice.lt