Prisijungimo vardas
Slaptažodis
Pamiršote slaptažodį?

Tapk nariu

  


Trečiasis tarptautinis BOA Kongresas


 

Penktadienis, rugsėjo 30d., konferencijų salė Alfa

 

9.00 – 9.15

Kongreso atidarymas

Sesija 1
Pirmininkas: Ričardas Kubilius

9.15 – 9.40
Kviestinis lekt.

Kaulo indukcija implantologijoje: PRP, BMP, kamieninės ląstelėss
Simonas Grybauskas (Lietuva),  Antipov Alexander (JAV)

9.40 – 10.40
Kviestinis lekt.

Momentinis implantų krūvis: mokslinis pagrindimas ir klinikinis pritaikymas
Nikitas Sykaras (Graikija)

10.40 – 11.10
Kviestinis lekt.

Naujausi duomenys apie sėkmingą ir nesėkmingą implantaciją: rizikos faktoriai ir jų pašalinimas
Tolga Fikret Tözüm (Turkija)

11.10 – 11.30

Kavos pertrauka

Sesija 2
Pirmininkas: Dalius Sakavičius

11.30 – 12.30  Kviestinis lekt.

Protezavimas žvelgiant iš kasdienos perspektyvos
Pelle Pettersson (Švedija)

12.30 – 13.00
Kviestinis lekt.

Implantų stabilumo vertinimas – raktas į optimalų ir objektyvų implantų apkrovimą
Gintautas Gumbelevičius (Lietuva)

13.00 – 14.00

Pietūs
BOA narių suvažiavimas

Sesija 3
Pirmininkas: Rolandas Pletkus

14.00 – 15.00
Kviestinis lekt.

Komplikacijų gydymas operuojant viršutinio žandikaulio sinuso srityje
Adam Ziemlewski (Lenkija)

15.00 – 15.30
Kviestinis lekt.

Minkštųjų audinių storio įtaka žandikaulio keteros rezorbcijai
Algirdas Puišys (Lietuva)

15.30 – 16.00
Kviestinis lekt.

Bedančių pacientų protezavimas ant implantų: 8 metų klinikinės patirties apžvalga
Tomas Linkevičius (Lietuva)

16.00 – 16.20

Kavos pertrauka

Sesija  4
Pirmininkas : Algirdas Puišys

16.20 – 16.50

Pagr. ses. lekt.

Nepasyvaus tikimo ant implantų kaina
Vygandas Rutkūnas (Lietuva)

16.50 – 17.20

Pagr. ses. lekt.

Kserostomija ir implantologija
Žygimantas Guobis (Lietuva)

17.20 – 17.50

Pagr. ses. lekt.

Implanto atramos laiptelio padėties įtaka cemento pertekliaus išvalymui: klinikinis prospektyvinis tyrimas
Eglė Vindašiūtė (Lietuva)

17.50 – 18.00

Diskusija, pirmos kongreso dienos pabaiga

20.00

Šventinis banketas, konferencijų salė Alfa
 Aprangos kodas: puošnus kasdieninis

 

Šeštadienis, spalio 1d., konferencijų salė Alfa

 

Sesija  5
Pirmininkas: Gintaras Janužis

Geriausi jaunųjų mokslininkų pranešimai

8.40 – 8.50

Jaun. mokslininkai

Audinių inžinerija: kompozicinio celiuliozės - hidroksiapatito kaulo bloko sintezė ir analizė
Julius Maminskas, Artūras Stumbras, Gintaras Juodžbalys, Jolanta Liesiene, Odeta Petrauskaitė. (Lietuva)

8.50 – 9.00

Jaun. mokslininkai

Diagnostinių metodų, skirtų burnos vėžiui nustatyti, klinikinis įvertinimas
Regimantas Simuntis, Mindaugas Levickas, Gintaras Janužis (Lietuva)

9.00 – 9.10

Jaun. mokslininkai

Atviro šaukšto ir Snap-on metodų bei atspaudinių medžiagų įtaka atspaudo nuo implantų tikslumui
Jevgenija Ignatovič, Ana Smeilytė, Vygandas Rutkūnas(Lietuva)

9.10 – 9.40 
Kviestinis lekt.           

Kampinių implantų, protezuotų porceliano vainikėliu, momentinio krūvio prospektyvinė studija
Stefan Vandeweghe (Belgija, Švedija)

9.40 – 10.10
Kviestinis lekt.

Kaulinio audinio inžinerija burnos chirurgijoje
Karl-Heinz Schuckert (Vokietija)

10.10 – 10.40
Kviestinis lekt.

Augmentacijos problemos
Luc Huys (Belgija)

10.40 – 11.00

Kavos pertrauka

Sesija 6
Pirmininkas: Gintaras Juodžbalys

11.00 – 11.30
Kviestinis lekt.

Sedacija odontologijoje ir burnos chirurgijoje
Michael Wood (Anglija)

11.30 – 12.00
Kviestinis lekt.

Implanto perdislokavimas: alternatyva ištaisant blogą 3D implanto padėtį estetinėje zonoje
Claudio Stacchi (Italija)

12.00 – 12.30
Kviestinis lekt.

Šiuolaikinis implantų dizainas, skirtas kietųjų ir minkštųjų audinių išsaugojimui: klinikinė ir histologinė studija 
Mario Guerra (Italija)

12.30 – 13.00
Kviestinis lekt.

Apatinio alveolinio nervo pažeidimas dantų implantacijos operacijų metu
Gintaras Juodžbalys (Lietuva)

13.00 – 14.00

Pietūs

Sesija 7
Pirmininkas: Rolandas Viliamas

14.00 – 14.30
Kviestinis lekt.

Viršutinio žandikaulio sinuso augmentacijos komplikacijos
Pablo Galindo-Moreno (Ispanija, JAV)

14.30 – 15.00
Kviestinis lekt.

Minkštųjų audinių manipuliacijos apie dantų implantus
David Morales Schwarz (Ispanija)

15.00 – 15.30
Kviestinis lekt.

Protezavimo klaidos – kas blogai padaryta?
Michael Braian (Švedija)

15.30 – 15.50

Kavos pertrauka

Sesija 8
Pirmininkas: Gintautas Gumbelevičius

15.50 – 16.20

Pagr. ses. lekt.

Kaulinių defektų rekonstrukcija ksenogeniu ir autogeniniu kaulu
Dainius Razukevičius (Lietuva)

16.20 – 16.50

Pagr. ses. lekt.

Praktiniai patarimai implantuojant estetinėje zonoje
Dainius Karpavičius (Lietuva)

16.50 – 17.10

Pagr. ses. lekt.

Poekstrakcinių defektų dengimas apversto antkaulio lopo technika
Povilas Daugėla (Lietuva)

17.10 - 17.30

Diskusijos, kongreso pabaiga.

 

[SUGRĮŽTI ATGAL]



© 2008 Baltic Osseointegration Academy | El. paštas: info@boaoffice.lt