Prisijungimo vardas
Slaptažodis
Pamiršote slaptažodį?

Tapk nariu

  


KVIETINIAI LEKTORIAI 2016

Baltijos osteointegracijos akademija (BOA) kartu su Lietuvos sveikatos mokslų universitetu (LSMU) ir kitais Europos bei JAV universitetais organizuoja tarptautinį dantų implantacijos kongresą gydytojams odontologams.
Organizuojama Konsensuso konferencija periimplantito tema. Plačiau skaitykite konsensuso konferencijos puslapyje.
Kongresas ir konferencija vyks 2016 metų rugsėjo mėnesio 9 - 10 dienomis Kaune, „Park Inn Kaunas“ viešbučio konferencijų centre.

BOA PREZIDENTO KVIETIMAS

Gintaras Juodzbalys

Gerbiami kolegos,

Baltijos osteointegracijos akademijos vardu turiu garbės pakviesti Jus į tarptautinį dantų implantacijos kongresą ir konsensuso konferenciją, kuris vyks 2016 metų rugsėjo 9 - 10 dienomis Kaune.
Mokslinis komitetas ruošia įdomią ir daug žadančią dviejų dienų programą, kuri supažindins visus dalyvius su naujausiais implantologijos mokslo ir praktikos pokyčiais, pristatys garsių užsienio šalių bei Lietuvos mokslininkų patirtį dantų implantacijos srityje, suteiks galimybę padiskutuoti su užsienio kolegomis aktualiais klausimais. Kongreso metu bus pristatoma konsensuso konferencija, skirta periimplantito tematikai ir bus nagrinėjami šie klausimai:
- Apnašų kaupimasis ant implantų; periodonto liga ir implantai; periimplanrinių minkštųjų audinių būklės, rūkymo, perteklinio cemento, per didelio krūvio, nepakankamos higienos ir protezavimo klaidų įtaka periimplantito išsivystymui.
- Klinikiniai diagnostikos principai ir metodai; periimplantinės vagelės skysčio biomarkeriai; bakterijų štamai esantys ant implanto; genetiniai tyrimai; gydymo sprendimo medžio sudarymas.
- Nechirurginis, chirurginis ne regeneracinis ir chirurginis regeneracinis periimplantito gydymas.
Baltijos osteointegracijos akademija kiekvienais metais organizuoja mokslinius renginius, tačiau šis kongresas yra išskirtinis, kadangi yra organizuojamas kartu su LSMU ir garsiais Europos bei JAV universitetų mokslininkais. Mes siekiame užtikrinti geriausią pacientų gydymą, nes jis bus grindžiamas pažangiausiais mokslo ir praktikos pasiekimais. Tikimės, kad kongreso metu dantų implantacija užsiimantys gydytojai odontologai praplės savo akiratį bendraudami tarpusavyje ir su svečiais iš užsienio šalių.
Visų besidominčių naujovėmis implantologijoje laukiame Kaune, viešbučio „Park Inn Kaunas“ viešbučio konferencijų centre. Kongreso metu veiks paroda.
Iki malonaus pasimatymo kongrese!
Gintaras Juodžbalys
medicinos mokslų daktaras, profesorius
BOA Prezidentas
BOA Kongreso Prezidentas

Claudio Stacchi DDS, MSc Adjunct Professor

Department of Medical, Surgical and Health Sciences, University of Trieste
Choosing between transcrestal and lateral approach in maxillary sinus augmentation

Skaityti CV


© 2008 Baltic Osseointegration Academy | El. paštas: info@boaoffice.lt